Yaşanan Süreç (Covid-19)  İle İlgili Açıklama

Sevgili Dinamo Ailesi, 

 

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisine alan COVID-19 virüsü sebebiyle bildiğiniz gibi tüm şubelerimizdeki ve branşlarımızdaki antrenmanlarımıza geçici bir süre ara vermek durumunda kaldık.

 

İlk gün itibariyle süreci yakından takip ediyor; gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. Özellikle de sporcularımızın bu süreçten hem psikolojik hem de fiziksel olumsuz etkilenmemeleri için yoğun çaba sarf ediyoruz. 

 

Bu süreçte sporcularımızın spordan uzak kalmalarını istemiyoruz. Bu nedenle tüm şubelerimizdeki ve branşlarımızdaki antrenörlerimiz aktif olarak çalışmaya devam ediyor. Uzaktan eğitim modeli kapsamında hazırladığımız egzersiz videolarıyla, sporcularımızın evde geçirdikleri zamanı daha verimli hale getirmeyi hedefliyoruz.

 

13 Mart 2020 tarihi itibariyle okullar kapatılmasıyla spor salonlarına da girişler yasaklandı. Bununla birlikte Dinamo Spor kulübü olarak uzaktan antrenmanlarımızı yaptırabilmek için çalışmalara başladık. 

 

İlk online antrenmanımızı 150 kişinin katılımı ile 17 Mart Salı günü gerçekleştirdik. 23 Mart Pazartesi itibariyle Dinamo Youtube Kanalını daha da aktif bir hale getirdik. Haftalık yayın programı hazırladık.

 

 

Dinamo Spor Kulübü olarak bu süreci yakında takip etmeye devam ediyor, tüm Dinamo Ailesi için en iyi çözümü üretmeye çalışıyoruz.  

 

Siz ailelerimiz de online antrenmanlara katılımınızı teşvik ediyor, bu süreçte bizimle ortak olmaya davet ediyoruz.

Instagram ve Youtube kanallarımızdan bizleri takip edebilir, sporcularımız ve sporcu adaylarımız için hazırlamış olduğumuz videoları izleyerek bu zor günleri beraber aşabiliriz.

Sosyal Medya

  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Tüm Hakları Saklıdır 2010 © Dinamo Spor Kulübü

Sponsorumuz