KADIKÖY BASKETBOL OKULU

Kadıköy Basketbol Okulumuza bu formu doldurarak ön kayıt yaptırabilirsiniz.

arrow&v

Basketbol okulumuzda eğitimler her yaş için ayrı gruplara ayrılarak verilmektedir. Sporcuların kendi yaşıtlarıyla basketbol öğrenmesi, kendi yaşıtlarıyla müsabakalara çıkması gelişim göstermesi adına pozitif bir katkı vereceğinden eğitimlerimizi bu konuda titiz davranarak vermekteyiz.

Basketbol okulumuzda 5 yaş (2014)  itibariyle sporcuların kayıtlarını almaya başlıyoruz. 5 – 16  yaş aralığında ki sporculara hizmet veren okulumuz da eğitim alan sporculara lisanslı basketbolcu olma imkânı veren takımlarımıza girme imkânı sunuyoruz. Böylelikle temel basketbol eğitimi alan bir sporcunun geleceğini oluşturmanın da temellerini atmış oluyoruz.

Basketbol okullarımızda çalışan antrenörlerimiz, genç, dinamik ama işinde uzman profesyonellerden oluşmaktadır. Özellikle çocuklarla iyi iletişim kuran, onların saha içi ve saha dışı sorunlarına çözüm üreten rol modellerdir.

2010 senesinden beri yaz okulu ve kış okulu olarak ayrı ayrı hizmet veren basketbol okulumuz İstanbul Anadolu Yakası, KADIKÖY ANADOLU LİSESİ Spor Salon'unda ve geçen sene açılan 2. şubesi ile ACIBADEM DOĞUŞ ÜNİVETSİTESİ Spor Salon'unda hizmet vermektedir.


2019 – 2020 sezonu kış basketbol okulu çalışmaları 7 Eylül 2019 Cumartesi günü başlayacak 14 Haziran 2020 Pazar günü sona erecektir.

 

Kayıtlarımız öncelik esasına göre yapılmaktadır. Gruplarımız kontenjanlar ile sınırlıdır. Kayıtlarımızda  %10 kardeş indirimimiz vardır. Kayıt ve ücretler ile ilgili 0216 346 75 24 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.