KADIKÖY JİMNASTİK OKULU

Kadıköy Jimnastik Okulumuza bu formu doldurarak ön kayıt yaptırabilirsiniz.

arrow&v

Dinamo Jimnastik Okulu ( Cimnastik Okulu) , Cimnastik (jimnastik) federasyonu antrenör sertifikasına sahip olan eğitmenler eşliğinde her yaş grubuna ayrı olarak hazırlanan programlar dahilinde yapılmaktadır. Jimnastik ( Cimnastik)  okulunda verilen temek jimnastik eğitimiyle beraber sporcular hem bu branşa özgü fiziksel özelliklere sahip olacak hem de başka bir branşa geçmek istediğinde temel spor eğitimini aldığı için adaptasyonu daha kolay olacaktır.


Jimnastik okulu ( Cimnastik Okulu )  eğitimleri, İstanbul anadolu yakası kadıköy ilçesinde bulunan MODA  İLKOKULU kapalı spor salonunda gerçekleşmektedir. Her yaşa uygun olarak hazırlanan program dahilinde 3-4 , 5-6, 7+ yaş olmak üzere gruplara ayrılmaktadır. 

Dinamo Jimnastik Okulu ( Cimnastik Okulu ) baş antrenörlük görevini Merve Aykut üstlenmiş olup, ekibi ile beraber antrenman programlarını oluşturmaktadır. Merve Aykut aynı zamanda kendisine ait olan KIDSPO SPOR MERKEZI'nde 2-5 yaş arası çocuklara Jimnastik ( Cimnastik) ve Sosyal etkinlik dersleri de düzenlemektedir. 


Jimnastik okulu ( Cimnastik Okulu )' muza gelen sporcularımıza ilk hedefimiz sporu sevdirmek olacaktır. Bununla beraber fiziksel gelişimlerini takip ederek jimnastik spor dalında başarılı bir sporcu olmalarını sağlamaktır.


2019 – 2020 sezonu kış jimnatik okulu ( Cimnastik Okulu ) çalışmaları 7 Eylül 2019 Cumartesi günü başlayacak 9 Haziran 2020 Pazar günü sona erecektir.

 

Kayıtlarımız öncelik esasına göre yapılmaktadır. Gruplarımız kontenjanlar ile sınırlıdır. Kayıtlarımızda  %10 kardeş indirimimiz vardır. Kayıt ve ücretler ile ilgili 0216 346 75 24 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Jimnastik Okulu
Kadıköy Cimnastik Okulu
Kadıköy Jimnastik Okulu
Kadıköy Cimnastik Okulu
Kadıköy Jimnastik Okulu
Kadıköy Cimnastik Okulu
Kadıköy Jimnastik Okulu
Kadıköy Cimnastik Okulu
Kadıköy Jimnastik Okulu
Kadıköy Cimnastik Okulu
Show More