KADIKÖY VOLEYBOL OKULU

Kadıköy Voleybol Okulumuza bu formu doldurarak ön kayıt yaptırabilirsiniz.

arrow&v

Voleybol okulumuzda, voleybol branşına özgü temel teknikleri öğretmenin yanı sıra, çocukların fizyolojik ve psikolojik gelişimleri de büyük bir titizlikle takip edilmektedir. Bu bağlamda yaş aralıklarına göre gruplamalar yapılmakta ve bu yaş gruplarına uygun antrenman programları hazırlanmaktadır. 

Voleybol okullarımızda çalışan antrenörlerimiz, genç, dinamik ama işinde uzman profesyonellerden oluşmaktadır. Özellikle çocuklarla iyi iletişim kuran, onların saha içi ve saha dışı sorunlarına çözüm üreten rol modellerdir.

2012 senesinden beri yaz okulu ve kış okulu olarak ayrı ayrı hizmet veren voleybol okulumuz İstanbul Anadolu Yakası, Moda KADIKÖY LİSESİ Spor Salonu'nda antrenmanlarını sürdürmektedir. 

2019 – 2020 sezonu kış voleybol okulu çalışmaları 7 Eylül 2019 Cumartesi günü başlayacak 14 Haziran 2020 Pazar günü sona erecektir.

Kayıtlarımız öncelik esasına göre yapılmaktadır. Gruplarımız kontenjanlar ile sınırlıdır. Kayıtlarımızda  %10 kardeş indirimimiz vardır. Kayıt ve ücretler ile ilgili 0216 346 75 24 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.