Acıbadem Şubemiz Friendship League'de 1.Haftayı Tamamladı

Acıbadem Basketbol şubemizin U10 ve 2011-2012 grupları Friendship League'de 1 hafta maçlarını tamamladılar.2010-2011 Acıbadem Takımımız Elite Akademi Kulübü ile karşılarştı.

Takımımız bu sezonki ilk maçında Elite Akademi Spor Kulübü ile karşılaştı . Takımımızın oyuncularının yaşları küçük olmasına rağmen gösterdikleri mücadele ile maçta harika bir performans gösterdiler . Maçın başlangıcında olan heyecanlarını ilerleyen süreçte kırıp domine bir şekilde takım oyunu oynayarak performanslarını sergilediler . İlk yarıda yaptığımız savunma hataları antrenörlerimizin doğru yönlendirmesi ile düzeltildi ve rekabet dolu bir maç sergilenmiş oldu .


U10 Acıbadem Takımımız Adres İstanbul Spor Kulübü ile karşılarştı

Takımımız bu sezonki ilk resmi maçına çıktı. Bunun heycanıyla maçın ilk dakikaları tutuk geçti. İlerleyen dakikalarda takımımız maça adepte olup antremanda gösterdikleri emek ve çabayı sahaya yansıtmayı başardı. Bol rotasyonlu bu maçta bütün oyuncularımızın süre alması bizim için çok önemliydi. Oyuncularımızın hücamdaki mental hataları ne kadar çok olsada savunmadaki başarıları bizi maça bağladı. Maç boyunca mücadeleyi bırakmayan takımımız seyir zevki yüksekbir maç izletti.


Her iki maç için hem Elit Spor Kulübü hem de Adres İstanbul Spor Kulübü ve oyuncularına teşekkür eder ilerleyen müsabakalarda başarılar dileriz.