Acıbadem U10 İlk Hazırlık Maçına Çıktı

Basketbol okulu - Basketbol Kulübü 12 Ekim Cumartesi günü Dinamo Acıbadem U10 takımımız ilk hazırlık maçını kendi şubemizin WU11 takımıyla gerçekleştirdi.

Acıbadem U10

Acıbadem Doğuş Üniversitesi spor salonunda oynanan karşılaşmaya velilerinde katılımı oldukça yoğundu.

Karşılaşma oldukça tempolu ve müdafa ağırlıklı başladı. İki takımında ilk hazırlık maçı olması sporcuların daha fazla istekli oynamalarına neden oldu.

Maçın ortalarına doğru WU11 takımı maça iyice ağırlığını koydu ve üst üste sayılar bulmaya başladı.

WU11

Maçın son çeyreğinde anca kendine gelen Acıbadem U10 takımımız bu sefer arayı kapatarak rakibini yakalamayı başardı,iki takımımız karşılıklık basketlerle oyuna devam edip seyir zevki yüksek bir maç izlettiler.

Takımlarımızı mücadelelerinde dolayı tebrik ederken Dinamo Acıbadem Basketbol Şubesi Baş Antrenörü Uğur İşgören'in yaptığı açıklamada;

''Takımımızın bu seneki ilk hazırlık maçı, son derece heyecanlı olmalarını gayet iyi anlıyorum ama oyun başladıktan sonra heyecanlarını yenmesinide bildiler. Bu sene çok güzel bir turnuvaya dahil olduk daha çok maçımız olacak takımımın mücadelesinden oldukça memnunum ama daha çok çalışmamız lazım.


WU11 takımımızı da tebrik ediyorum, uzun zamandır beraber oynayan bir ekip ve güzel basketbol oynuyorlar. Onlarada bu seneki maçlarında başarılar diliyorum.

Umarım bütün takımlarımız için sakatlıksız güzel bir sezon olur.