U14 Hazırlıklarına Devam Ediyor

Basketbol Okulu - Basketbol Kulübü - U14 Basketbol Takımımız 2019-2020 sezonuna yaptığı maçlar ile hazırlanıyor. 6 Ekim pazar günü Unibasket Taşdelen takımına misafir olan takımımız dost kulübümüz ile seyir keyfi yüksek bir karşılaşma yaptı.


Dinamo Spor Kulübü vs Unibasket Taşdelen

Maça iyi başlayan ekibimiz bulduğu sayılar ile rakibi karşısında ilk dakikalarda öne geçti. Ardından Unibasket'in de hücumda bulduğu sayılar ile maç baştan sona karşılıklı basketler ile sona erdi. Her iki takımında hem hücum hem müdafaa eksiklerini görmesine yarayan bir maç oldu. Verimli karşılaşma için Unibasket baş antrenörü Sencer Özkal'a ve takımına teşekkür eder, yeni sezonda başarılar dileriz.


Maçtan sonra U14 takım antrenörü Kaan Aykut'un görüşleri ise şöyle oldu; Bu sezon güzel bir lig bizi bekliyor. Geçen sene 2005'lilerin arasında zorlanmıştık. Oyun sistemimizi oturtmaya çalışmıştık. Şimdi yavaş yavaş mücadelemizin meyvelerini toplamaya başladık. Bugün takımımın oyunundan gayet memnun kaldım. Hem hızlı hem de kontrollü hücumları istediğimiz gibi yaptık. Sencer koç'a da ayrıca teşekkür ederim bu güzel karşılaşma için.