U13 2 Hazırlık Karşılaşmasına Çıktı

Basketbol Okulu - Basketbol Kulübü

12 Ekim Cumartesi günü U13 basketbol takımımız kendi sahasında Titan Akademi U14B takımı ile 13 Ekim Pazar günüde deplasmanda Armada Spor Kulübü ile hazırlık karşılaşmasına çıktı.Kendinden 1 yaş büyüklere karşı çıkacağı Tbf U14 ligi hazırlıklarını sürdüren takımımız maç boyuncu güzel performans ortaya koymuştur. Titan akademi teknik ekibine ve oyuncularına başarılı bir sezon dileriz.


Takımımız haftanın ikinci maçında ise bir gün sonra Armada Spor Kulübü ile karşılaştı. Her iki takımında U13 seviyesinde olduğu maçta her iki kulübün velileri keyifli bir basketbol izledi. Armada U13 takımına da bu sezon oynayacakları maçlarda başarılar dileriz


Haftanın ardından U13 idari ekibinin görüşleri ise şöyle oldu; Bu hafta 6.hazırlık karşılaşmamıza çıktık. Yavaş yavaş isteklerimizi sahada görmeye başladık. İlk defa kendimizden 1 yaş büyük bir ekibe karşı oynadık. Tabi fiziksel olarak bize üstünlük sağladılar. Bu şu anda çözemeyeceğimiz bir problem. Bu sene karşılaşacağım bir çok rakip bizden yaş olarak büyük olacak. İkinci maçta ise fiziksel ve yaş olarak bizle aynı takıma karşı istediklerimizi daha rahat yapabileceğimizi gösterdik. Oyuncularımıza teşekkür ederiz.