Midi Takımımız Galibiyetlerine Devam Ediyor

2007-2008 doğumlu oyuncularımızın oluşturduğu midi takımımız ligdeki 3. Maçında Birsel Vardarlı Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi.1. Sete Hanzade Karaaslan , Yonca Yarman , Defne Karancı, İnci Gül Ertan , Yağmur Aydın ve Solin Sebilcioğlu ilk 6’sı ile başlayan takımımız sete iyi bir başlangıç yaparak teknik molaya 12-6 önde girdi. Hanzade’nin etkili servisleri ve Yağmur’un Etkili performansı

ile takımımız ilk seti 25-16 kazanarak setlerde 1-0 öne geçti.

2. Setin başlangıcında oyuna Rüya Kamburoğlu , Ada Ölmez ve Lidya Kayalar dahil oldu. Rüya ve Lidya’nın 2008 doğumlu olmalarına rağmen gösterdiği performansları çok etkileyiciydi. 2. Sette takımımız iyi servis atarak ve oyun içinde basit hata yapmayarak seti 25-17 kazandı ve setlerde 2-0 öne geçmiş oldu.

3. Sette ise baştan sonra etkili bir oyun sergileyen midi takımımız seti 25-17 maçı da 3-0 kazanarak galibiyetlerine bir yenisini daha eklediler.


Maçtan sonra antrenör Yiğit Oskay’ın görüşleri şu şekilde oldu; 3-0 kazanmak tabi ki de güzel fakat oyunumuzu daha yukarıya taşımamız gerekiyor. Sezonun başındayız grubumuzda oynayacağımız önemli 4 maçımız daha bulunuyor. Hedefimiz bu önemli maçları kazanıp final grubuna yükselmek. Sıkı çalışmalara devam edip her maçı kazanarak yolumuza sağlam adımlarla devam etmek istiyoruz.