Minik Takımlarımız Hazırlık Maçlarına Başladı

2008-2009-2010 Doğumlu oyuncularımızın oluşturduğu minik takımlarımız sezonun ilk hazırlık maçına çıktılar. Sporcularımızın çoğu ilk kez bir müsabakaya çıktıkları için heyecanları görülmeye değerdi.2008 Doğumlu oyuncularımızın oluşturduğu Minik Kız A takımımız Oynamış olduğu oyun ve mücadeleleri ile herkes tarafından beğeni topladı. Maçın başların da heyecanlı ve stresli olan takımımız ilerleyen sayılarda kendilerine geldiler ve mücadelelerini maç sonuna kadar sürdürdüler. Takımımızın tecrübeli oyuncularından Rüya Kamburoğlu , Naz Sesigür Ve Lidya Kayalar aynı zaman Midi takımının da kadrosunda bulunmaktadır.

2009 Doğumlu oyuncularımızın oluşturduğu Minik Kız B takımımız ise yeni kurulmaya çalışan ve asıl hedefi seneye olan oyuncu topluluğunun oluşturduğu takımımız. Minik Kız B takımımızda ki bütün oyuncularımız hayatlarının ilk maçına çıktığından dolayı bütün maç onlar için hem stresli hemde çok fazla heyecanlı geçti. Fakat Minik Kız B takımımızın tek hedefi bu sene kendilerini çok iyi geliştirip , bir daha ki sezon minik A takımında başarılar yakalamaktır.

2010 Doğumlu oyuncularımızın oluşturduğu Süper Minik Takımımız ise Önümüzdeki

senelerde kulübümüzün hedef oyuncu grupları arasından gösteriliyor. Bu sezon yeni kurulan takımımızda 12 tane oyuncumuz bulunmaktadır. Hazırlık maçın ise Dön-Kazan tarzında oynandı.

Servisin kullanılmadığı ve amacın sadece topun oyunda kalmasını istediğimiz karşılaşmada minik sporcularımızın heyecanı görülmeye değerdi. Fakat maçın ortasından sonra heyecanını atan miniklerimiz karşılaşmanın sonuna kadar mücadeleyi bırakmadılar.


Minik takım antrenörleri Yiğit Oskay ve Can Yıldız maçlar hakkında düşünceleri şunlardı; Yeni yeni oluşturulan takımlarımız bugün ellerinden geleni yaptılar, minik takımlarımızın maçları ocak ayında başlayacak ve ocak ayına kadar 1 ay kadar süremiz kaldı. Çalışmalara devam edip takımımızı maçlara en hazır şekilde çıkacağız.