U11 Erkek Takımı Hazırlık Maçlarına Başladı

U11 Erkek basketbol takımımız katılacağı özel ligler öncesinde hazırlık maçlarına start verdi.

U11 vs Minik Kız Takımı

29 Eylül Pazar günü kulübümüz minik kız takımı ile ilk hazırlık karşılaşmasına çıktı. Bu sene Friendship League ve UAL' ye katılacak olan 2009 takımımız turnuvalar öncesi ilk maçına çıktı.

Minik kız takımımız ile velilerimize heyecanlı bir maç izleten takımlarımıza katılacakları liglerde başarılar diler, güzel bir sezon geçirmelerini temenni ederiz.


Maçtan sonra U11 takım antrenörü Kaan Aykut ve İrem Özkaya'nın ortak görüşleri şu şekilde oldu; takımımızın iskeletini geçen senenin sonlarına doğru oluşturduk. Seviye olarak oyuncularımız arasında çok fark yok. Diğer takımlarımızda olduğu gibi bu ekibimizde de uzun vadeli planlarımız var. Bugünü kazanmaktan ziyade gelecek senelere doğru bir ekip ile girmek ve rekabet yaşı geldiğinde hazır olabilmek en önemli detay bizim için. Bu sezon 2 lige katılarak bol bol maç yapacağız. Her maç bir önceki maçta yaptığımız hata sayısını azaltmak bu senenin temel amacı olacak. Bu yolda sporcularımız ile güzel bir sezon geçirmek istiyoruz. Bizleri destekleyen velilerimize teşekkür ederiz.