U11 Takımımız UAL’de Maçlarına Devam Ediyor

16 Şubat Cumartesi günü Titan Akademi ile 3.maçına çıkan 2008-2009 Doğumlu sporculardan oluşan U11 takımımız etkili bir oyun sergiledi.

Dinamo - Titan Akademi U11 - UAL

Maç tecrübesi artan takımımız oyunun ilk dakikalarında oyuna ağırlığını koydu. İyi performans gösteren oyuncularımız saha içinde top paylaşımını iyi yapmaya başladılar. Hızlı bir oyun olması iki tarafın da ilk devreden sonra yorulmasına sebep oldu. Üçüncü periyot her iki takımın kontrollü oyunu ile geçildi. Son çeyrekte iki takım da ellerinden gelen her şeyi ortaya koydular. Sahada mücadele veren takımımızı kutlar rakip takıma oynayacağı maçlar için başarılar dileriz.


Maç sonu İrem ve Kaan Koç’un gözlemleri şu şekilde oldu; takımımızdaki gelişim gözle görülür biçimde fark ediliyor. Saha içindeki oyun ve mücadele bizi çok mutlu etti. Oyuncularımızın saha içinde keyif alarak mücadele etmesi bizim için çok önemliydi ve oyuncularımızın bunu başardığını düşünüyoruz. Her gün hem biz hem de oyuncularımız kendimize daha fazla şey katarak yol alıyoruz. Umarız hepimiz için güzel günler yakındır. Oyuncularımızı tebrik ediyoruz