U11 ve U12 Caan Göztepe İle Karşılaştı

Basketbol Okulu - Basketbol Kulübü

U11 ve U12 takımlarımız 19 Ekim Cumartesi günü kendi sahasında Caan Spor ile yaptığı hazırlık karşılaşmaları ile sezona hazırlanmaya devam ediyor.Hem U11 hem de U12 takım oyuncularımız bu sezon itibari ile kendi yaş gruplarında

antrenman yapmaya başladılar. Yeni oluşuma başlayan takımlarımız takım seçmesi ile değil kulübün kendi basketbol okulu oyuncularıyla oluşturulmuştur. Bu bağlamda çalışmalarını sürdüren ekiplerimiz sezon hazırlıklarına devam ediyor.


Takım antrenörlerimiz Kaan Aykut ve İrem Özkaya’nın ortak görüşleri şu şekildedir; Bu sene her iki takımımızı da kendi yaşlarına ayırmış buLunmaktayız. Güç ve seviye farklılıklarını ortadan kaldıracak programlar ile sezona hazırlanıyoruz. Her iki takımımız ile kısa-orta ve uzun vadeli programlarımız var. Şuanda oyuncularımızın rekabet içinde değil oyun-eğlence şeklinde keyif almalarını istiyoruz. Tabi bunların yanında doğru basketbol ile de çıktıkları karşılaşmalarda keyif almalarını bekliyoruz. Her iki takım içinde yolumuz uzun ama zor değil. Sadece sabretmemiz gerekiyor. Bizlere misafir olan Caan Göztepe ekibine teşekkür ederiz.