U11 Takımımız Friendship League de 2.maçına çıktı

U11 basketbol takımımız katıldığı Friendship liginde 2.hafta karşılaşmasına 30 Kasım Cumartesi günü çıktı. Keyifli anlara sahip olan maçta sporcuların rekabetten uzak bir ortamda gelişmelerini sağlamak için skor tutulmadı.

Maç içindeki paniklemeye engel olamayan takımımız boş atışları değerlendiremedi. Takımımız için verimli geçen maçta mücadeleyi hiç bırakmayan sporcularımızı tebrik ederiz.


U11 takım antrenörleri İrem Özkaya ve Hüseyin Özdemir'in maç sonrası düşünceleri ise şöyle oldu; Maç içindeki en büyük sorunumuz paniklemek. Her paniklemede verdiğimiz yanlış kararlar sonucu top kaybı yapıyoruz. Bunun dışında boş atışları değerlendiremememiz ve her kaçırdığımız atış sonrası metal olarak çöküşümüz. Ama bunlar dışında da yaptığımız iyi işler de var, hızlı hücumlar, boş adamı bulmak ve mücadele etmek gibi. Önümüzde uzun bir yol var daha çok çalışacağız. Bizimle beraber maça gelen sporcularımıza destek olan velilerimize teşekkür eder, Adres İstanbul antrenör ve sporcularını tebrik ederiz.