U13 Ual İlk Hafta Karşılaşması

U13 Takımımız Ual'de sezonun ilk maçına 30 Kasım Cumartesi günü çıktı. Mavi birlik ile karşılaşdığı ilk maçından 47-38 mağlup oldu.Karşılaşmaya çok iyi başlayan takımımız hem hücumda hem müdafaa'da istediği oyunu oynayabildi.

20-12 üstünlük ile başlayan 2.periyotta ise takımımız hücumda doğru pozisyonları bulamadı ve 8 dakika boyunca sayı atamadı.

İlk yarının 22-22 bitmesiyle beraber ikinci yarıda her iki takım birbirine üstünlük kurmaya çalıştı. Maçın son periyodunda da karşılıklı basketler ile geçilirken son dakikaları daha iyi oynayan rakibimiz maçtan galip ayrılmasını bildi. Maç sonu Kaan Aykut'un görüşleri şu şekilde oldu; Bugün sahada iki ayrı takım gibiydik. İlk 10 dakikada 20 sayı atıp kalan 30 dakika da 18 sayı atmak çok normal değil. Özellikle bu yaşlarda anlık kopmalar çok yaşanıyor. Takımla beraber konuşup bu sorunumuzu çözmemiz gerekiyor. Geçen seneden beri inandığım bir takım ve bu sene de iyi işler yapacağına inandığım bir ekip. Daha yolun başındayız, güzel bir sezon bizi bekliyor.