U14 Tbf'de İstediğini Alamadı

U14 Takımımız 18 Kasım Tarihinde Tbf 2.hafta karşılaşmasında Geleceğin Yıldızları ile karşılaştı.Maça Çağan, Çağdaş, Ege Erdem, Eren ve Arda ilk beşi ile başlayan takımımız hücumda istediği fırsatları bulmasına rağmen sayıya çeviremedi. İlk periyodu 7-4 geride kapatan takımımız 2.periyoda daha istekli başladı. Bulduğu sayılar ile rakibinin karşısında öne geçen takımımız son dakikada engel olamadığı sayılar ile devre arasına 17-20 mağlup girdi.


Maçın başından sonuna kadar iki takım içinde heyecan doruktaydı. Son saniyeye kadar iki takımda oyundan kopmadı. Son dakika içinde attığı sayılar ile rakibimiz maçtan 43-40 galip ayrıldı.


Maçtan sonra U13 takımımızın antrenörü Kaan Aykut'un yorumları şöyle oldu; Bugün her iki takım içinde keyifli bir mücadele oldu, rakibimizi tebrik ederim. Biz İlk periyoda kötü başladık. Pota altı çok fazla atış kaçırdık. Demek ki antrenmanlarda oyuncularımız gerektiği disiplinli çalışmayı sağlamıyor bunu teknik ekip olarak değerlendireceğiz. Çünkü pozisyon bulmakta zorluk çekmedik. Hareketli hücumlarımızla oyunu olabildiğince istediğimiz noktaya getirdik ama sonuca gidemedik. Bir sonra ki maça kadar bu eksiğimizi kapatmak için çalışacağız.

Dinamo U14