U16 SERI B GRUPLARINI GALİBİYET İLE TAMAMLADI


U16 Seri B

U16 Takımımız 4 Kasım Pazar günü U16 Seri B 9. Grup maçlarının son maçında Titan Akademi ile karşılaştı.

Maça hücumda bulduğu imkanları değerlendiremeden başlayan takımımız ilk 4 dakika da sayı üretmekte zorlandı. Maçın bu anın kadar oyun dengede devam ederken rakibine de iyi müdafaa yaparak sayı imkanı vermedi. İlk periyodun ortalarından sonra açılan takımımız ilk periyodu 21-6 önde kapattı.


İkinci periyoda kurduğu baskıyı geri çekerek başlayan takımımız yine hücumda kolay sayı imkanlarını değerlendiremedi. Müdafaa ile ayakta kalan takımımız ilk periyotta açtığı farkı korumayı başardı ve devre arasına 28-13 önde girdi.


Maçın ikinci devresinde de rakibine karşı üstünlüğünü koruyan takımımız bulduğu imkanları daha yüzdeli bir şekilde sayıya çevirdi ve sahadan 70-40 galip ayrıldı.


Maçtan sonra U16 takım antrenörü Kaan Aykut'un maç ile ilgili görüşleri şöyle oldu; U16 takımımız Orçun koç ile sezona başladı. Güzel hazırlanmış bir takıma tekrardan dahil olmak bana mutluluk verdi. İstekli bir oyuncu grubu ile sahalarda olacağız. Bu sene B liginde maalesef aldığımız 1 - 2 şansız mağlubiyetten ötürü final grubuna kalamadık. Grubu 4.bitirerek klasman grubunda yer alacağız. Bu takımın hedefi her zaman en yüksekler olacak. Ekibim ve ben bu seneyi en üstte nasıl bitiririz onun çalışmalarına başladık. Takımımız da bugün herkes sayı atarak ne kadar istekli olduğunu gösterdi. Velilerimizin de desteklemesi ile beraber güzel bir sezon bizi bekliyor olacak.


Ege Eskin 23

Ege Kaya 12

Ernesto Andaç 7

Tuncay Efe Laçinel 5

Efe Ulukut 5

Burak Atik 4

Ata Kemal Oğuz 4

Deniz Fırat 4

Egemen Sözen 4

Emirhan Kurtuluş 2