Voleybol Okulu Çalışmalarına Başlıyor

2018-2019 sezonunu başarılı ve hedeflerine ulaşmış bir şekilde bitiren voleybol şubemiz, 2019-2020 sezonunu takım sporcular ile açtı.


Kadıköy Voleybol Okulu


Kulümüzün 10.yılına girdiği bu sezonda voleybol okullarımızın antrenmanlara başlangıç tarihi ise 7 Eylül Cumartesi olarak belirlendi.

Bu sezon Kadıköy ve Acıbadem olmak üzere 2 şubede hizmet verecek olan voleybol okulumuzda hem spor okulu hem de takım sporcuları eğitim alacak.


Bu sezon kulüp takımlarımız Şenlik Mini Voleybolu, Minik Takım, Midi Takım, Küçük Takım ve Yıldız Takım olarak 5 kategoride müsabakalara katılacak. Şenlik mini voleybolunda 2010 doğumlu sporcularımız katılacak. Bu kategoride ki katılım amacımız 2010 doğumlu sporcularımızın ilk maç heyecanlarını yaşamaları ve maç ile ilgili heyecanlarını atmaları içindir.


Minik takımımızda ise 2008-2009 doğumlu sporcularımız oynayacaktır. Minik takımımız federasyon liginde mücadele edecektir. Hem hafta içi hem hafta sonu antrenman yapacak olan minik takımımızın maçları ekim ayı itibariyle başlayacaktır


Midi takımımız iste 2007 doğumlu sporcularımızdan oluşacaktır. Geçen sene minik takım oynayan ve İstanbul Minik Lig'inde Çeyrek Finale kadar yükselen takımımız bu sene midi takım olarak sahaya çıkacaktır.


Acıbadem Voleybol Okulu

Küçük takımımız ise 2006-2005 doğumlu sporcular tarafından oluşturulacak. Bu sporcularımız ise geçen sene midi takımında oynayıp geçen seneyi başarılı bir şekilde bitirmişti. Bu sene teog senesi olan 2006 doğumlu sporcularımızın hem derslerine odaklanmalarını sağlayan hem de spordan kopmadan bu zorlu dönemi aşacakları bir program hazırlanmış oldu.


Midi takım olarak atyapı müsabakalarına katılıp son dönemlerde performanslarını arttırıp sezonu bol galibiyetlerle bitirmişir.

2005-2004 doğumlu sporcularımızın oynacağı yıldız takımımız ise bu sezon ilk defa bu kategoride liglere katılacaktır.


Spor okullarımız ise 2012-2011 gruplarımız hafta sonları çalışmalarına devam edecek.


Spor okullarımızın amacı ise ilerleyen senelerde kendilerini çok iyi bir şekilde geliştirip takım oyuncusu olmaktır. Yeni başlayan sporcularımız için de gelişim takımlarımız mecvuttur. Gelişim takımlarımızın amacı ise; yeni başlayan sporcularımızı gelişim takımında kendilerini geliştirip bir an önce takım sporcusu olmalarını sağlamaktır. Takımlarımız ve spor okulumuz hakkında yeni gelişmeler oldukça bilgilendirmeye devam edeceğiz.


2019-2020 sezonu şimdiden sporcularımıza , antrenörlerimize , velilerimize ve emeği geçen herkese hayırlı ve başarılı olmasını diliyoruz…