Midi Kızlarımız Sezona Galibiyet İle Başladı

2007-2008 doğumlu sporcularımızın yer aldığı midi kız takımımız sezona galibiyet ile başladı.


2019-2020 Midi Takımı

Dinamo Spor Kulübü - Voleybol Takımı - Voleybol Okulu

5 ekim cumartesi günü AP Sportif ile oynanan grup müsabakasında kızlarımız 3-0'lık net bir skor ile sahadan ayrıldı. Karşılaşmanın 1. Setine Hanzade Karaaslan, Yonca Yarman, İnci Gül Ertan, Defne Karancı, Ayşe Serra Öztürk ve Yağmur Aydın ilk 6'sı ile başlayan takımımız setin başlarında durgun başlasa bile 5-5'lik skorun ardından servisleri ile etkili olup oyuna ağırlığını koydu ve seti 25-11 kazandı.

2. Sette ise Solin Sebilcioğlu, Sezen Hewitt, Naz Sesigür ve Bade Baykaran değişiklikleri ile başlayan takımımız bu set ise yine etkili servisler ile rakibin dengesini bozmayı başarıp seti 25-15 kazanmasını bildi.

3. Set ise hem etkili hücum hemde etkili servislerine devam eden takımımız bu seti de 25-9 kazanıp müsabakadan 3-0'lık net bir galibiyetle ayrıldı. Midi Takım antrenörümüz Yiğit Oskay’ın maç ile ilgili yorumu ise şöyle;


Sezonun ilk maçları her zaman zorlu geçer ve midi takımımızda ilk defa maça çıkan 3 oyuncumuz bulunuyordu fakat takımın kaptanları Hanzade Karaaslan ve Yonca Yarman'ın saha içi ve saha dışı destekleri ile hem ilk kez maça çıkan oyuncularımız hem de diğer oyuncularımız çok rahat bir maç geçirdi. Takım olarak hedefimiz ise ilk gruptan çıkıp final grubuna yükselmek. Sezona çok güzel başladık umarım sezon sonu çok daha güzel olur.